Wheel Stand Pro DELUXE V2 Thrustmaster HOTAS WARTHOG

2 782 Kč
Garantovaný nákup z ExaSoft.cz

Skladem • 1 varianta% Slevový kód69 Kč97 % • 96 961 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 248 016 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta109 Kč100 % • 1 191 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta79 Kč97 % • 47 676 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 39 409 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 variantaZdarma97 % • 52 970 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Do týdne • 1 varianta49 Kč94 % • 9 489 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta35 Kč96 % • 6 187 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč100 % • 1 649 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč91 % • 269 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta80 Kč97 % • 3 428 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč95 % • 14 709 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta119 Kč95 % • 8 794 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma89 % • 3 244 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma86 % • 1 769 recenzíDalší informace

Typ
stojany na volanty

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• je to poctivý kus železa
    • dostatečné množství upevňovacích prostředků (šroubky, železné plechy, imbus klíče součástí)
    • lze použít nejen na joystick - mám na něm připevněný volant
    • jednoduché nastavení pomocí rychloupínáků
    • protiskluzové návleky - na dlažbě drží jako přilepený
    • cena - podařilo se mi ho koupit za 1000,-

Se stojanem jsem maximálně spokojený. Mám na něm přidělaný volant s pedály (Thrustmaster TMX Pro) a vše funguje jak má. Hraní her dostalo nový rozměr - už se mi neposunují pedály po podlaze, můžu si nastavit výšku volantu a můžu hrát i před televizí. Můj malý syn (4 roky) už taky jezdí sám (nemusím mu mačkat pedály-jen nastavím velikost pro něj, nastavím hru a nic víc). S výrobkem jsem maximálně spokojený.

Typ
stojany na volanty

Jedinečný stojan pro připevnění vybraných joysticků a dalších panelů. Zažijte realistický pocit z řízení doma na své oblíbené pohovce! Díky DELUXE V2 provedení je stojan robustnější, stabilnější a je vhodný pro špičkové herní joysticky a volanty se silnou zpětnou vazbou (force feedback).

Popis:

Sklon držáku joysticku plně nastavitelný, držák lze plynule otočit o celých 360°.

Rychle uvolňovací mechanismus pro rychlou úpravu.

Přizpůsobitelný pro nejrůznější hráče a všechny druhy křesel či pohovek.

Připraven k použití ihned po vybalení.

Ručně vyrobená konstrukce s celoživotní výdrží a odolností.

Vysoká kvalita protiskluzové gumy zabraňuje poničení podlahy.

Precizně vyrobeno pro maximální pevnost a stabilitu.

Jednoduché přizpůsobit jiným joystickům.

KOMPATIBILNÍ S:

• Thrustmaster HOTAS WARTHOG™ and Saitek Pro Flight Rudder pedals(joystick, dvoj-pedály a deska pod nohy nebo Saitek pedály)
  • Saitek Pro Flight X-55 Rhino H.O.T.A.S. System and Pro Flight Rudder pedals (joystick, dvoj-pedály a deska pod nohy nebo Saitek pedály)
  • Saitek Pro Flight X52 / X52 Pro Control System and Pro Flight Rudder pedals (joystick, dvoj-pedály a deska pod nohy nebo Saitek pedály)

HODÍ SE TAKÉ PRO:

NUTNO DOKOUPIT DODATEČNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ!

• Logitech Driving Force GT /PRO/ EX /FX (volant s originálními svěrkami)
  • Madcatz Wireless Force Feedback Wheel (volant s originálními svěrkami)

Joystick a další panely nejsou součástí balení!

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v ExaSoft.cz